Přeskočit na obsah

Jsme ROSSO STEEL

Rodinná společnost, na kterou se můžete spolehnout

Jsme rodinná společnost se silným zázemím a více než 33letou zkušeností s nákupem, zpracováním a prodejem ocelových svitků, pásek a plechů pro různé aplikace. Specializujeme se především na oblast automotive, ale náš materiál a služby využijete i ve stavebnictví, kovovýrobě nebo elektrotechnickém průmyslu. Díky širokým technologickým možnostem dokážeme vyhovět vašim nejpřísnějším požadavkům a velké skladové zásoby nám umožňují plnit vždy včas a v nejvyšší kvalitě i dlouhodobé kontrakty.

Více o nás

33 let na trhu střední a východní Evropy

2 výrobní závody
v České republice

V České republice jsou vám k dispozici naše 2 servisní centra – v Zaječí a v Mirošově. Každé z center disponuje vytápěnými skladovacími prostory, vlastní jeřáby s nosností až 30 tun a je vybaveno 10 automatizovanými linkami na stříhání ocelových svitků, z nichž jsou téměř všechny schopny se vzájemně zastoupit.

Máme průběžně k dispozici velké množství vstupního materiálu a jsme tak schopni pružně reagovat na nenadálé situace. Snadná dostupnost kamionové i železniční dopravy z obou center nám umožňuje dodat zboží co nejrychleji a nejkratší cestou až k vám.

rosso2 (87 of 510)-Enhanced-NR

Poradíme si s ultra vysokopevnostními materiály s pevností až do 1200 MPa

Abychom vám mohli poskytovat ty nejlepší služby a udržovat vysoký standard všech procesů, neustále inovujeme naše výrobní závody. V roce 2017 jsme proto instalovali novou podélnou a pokládací linku v Zaječí, díky které jsme schopni zpracovat pro vás i ultra vysokopevnostní materiály s pevností až do 1200 MPa, používané zejména v oblasti automotive.

V roce 2022 jsme navíc úspěšně dokončili i nový výrobní a logistický areál v Mirošově. Nově instalovaná automatizovaná podélná a pokládací linka nejen výrazně zefektivnila a urychlila náš výrobní proces, ale hlavně nám umožňuje nabídnout vám teď zpracování ocelových svitků až do hmotnosti 30 tun.

rosso2 (93 of 510)-Enhanced-NR

Historie společnosti

Položka

1990

Zakládáme společnost ROSSO a začínáme obchodovat s hutními výrobky.

Položka
Položka

1995

Instalujeme první příčné výrobní linky v Mirošově.

Položka

1998

Zakládáme akciovou společnost a měníme název na ROSSO STEEL.

Položka

2005

Začínáme spolupracovat s výrobní společností Duferco Belgie.

Položka

2017

Slavíme první úspěšné dodávky vysokopevnostních materiálů DP800 a DP1000. Instalujeme novou podélnou a pokládací linku v Zaječí, která je schopna stříhat ultra vysokopevnostní materiály s pevností do 1200 MPa.

Položka
Položka

2022

Zprovozňujeme nové výrobní a logistické centrum v Mirošově.

Proč do toho jít s námi?

Zastupitelnost výrobních linek

Diverzifikace dodavatelů

Více než 30 000 tun materiálu ihned k dispozici

Doprava just-in-time

Podpora a poradenství

Více než 30 let zkušeností

Balení dle vašich požadavků

Možnost zkušební dodávky i vzorkování


Vysoká kvalita a rychlé dodání je pro nás standardem

Proto nám důvěřuje více než 80 stálých zákazníků z různých zemí celé Evropy. Přidejte se k nim i vy.